Wakacje nad morzem - atrakcje

Domki Momenty znajdują się w otulinie lasu w Słajszewie.

Słajszewo to niewielka miejscowość będąca w posiadaniu największego skarbu na Pomorzu! To właśnie tutaj znajdziesz najpiękniejsze plaże w Polsce oraz rozległe, pachnące lasy sosnowe. Miejsca dzikie, pełne nieodkrytych i bezludnych zakamarków. Słajszewo to idealne miejsce dla miłośników natury. W Domkach Momentach możesz spędzić czas relaksując się, wsłuchując się w śpiew ptaków. Jeśli Twoim celem są aktywne wakacje nad morzem, to jest to również idealne miejsce wypadowe. Przejażdżki rowerowe, wyprawy konne, spacery, spływy kajakowe, wędkarstwo oraz sporty wodne – znajdziesz tu dosłownie wszystko! Wakacje nad morzem – atrakcje w pobliżu naszych domków.

Każdy moment ma potencjał by stać się wyjątkowym

Kiedy jesteś w środku widzisz las. Otacza Cię tylko cisza. W domku jest wszystko czego potrzebujesz. Czas płynie u nas wolniej, a każdy moment zdaje się być dokładnie tym, czego szukasz.

Zobacz nasze domki nad morzem na instagramie

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl

Dziękujemy

Sprawdź swojego maila i potwierdź rejestrację

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, zgodnie z naszą Polityką prywatności.