O nas

Domki Momenty to kompleks luksusowych i kameralnych domków letniskowych położonych             w otulinie lasu, nad rzeką i w pobliżu najpiękniejszej plaży w Polsce.

Kim jesteśmy?

Karolina i Artur, Magda i Mateusz. Poznaliśmy się podczas naszych podróży poślubnych na Zanzibarze. Chwilę później był wspólny Sylwester, majówka i niezwykłe trzy tygodnie w Stanach Zjednoczonych. Okazało się, że wiele nas łączy, a szczególnie miłość do podróży. Nasz przypadkowy wypad na słajszewską plażę przywołał wspomnienia zanzibarskiego piasku – miękki niczym jedwab, biały jak śnieg. Szerokie plaże, na nich dosłownie kilkoro ludzi, szum morza, a nie gwar miasta. Zakochaliśmy się w tym miejscu! Następnie wszystko potoczyło się błyskawicznie. Znaleźliśmy działki w otulinie lasu, które idealnie wpasowały się w nasz koncept. W otoczeniu natury, nad rzeką, w pobliżu plaży. Wyobrażenia o leniwym popołudniu ze świeżo mieloną kawą na tarasie z widokiem na las nabrały realnych kształtów. 

Domki Momenty to owoc wspólnej pracy, wizji i doświadczenia. Stworzyliśmy miejsce, o którym sami marzyliśmy – enklawę ciszy i spokoju w pełni harmonizującą z przyświecającą nam ideą „slow life”. Tutaj czas płynie wolniej, a każdy moment jest wyjątkowy.

Tworzymy Momenty

Jakie miejsce tworzymy?

Domki to spełnienie naszych marzeń o idealnie zaprojektowanej powierzchni, w której nowoczesny design przeplata się z poszanowaniem otaczającej nas natury. Czerń drewna idealnie wtapia się w leśny klimat, a dominujące przeszklenia pozwalają na jeszcze bliższy kontakt z przyrodą.  Projekt ciepłych, doświetlonych wnętrz oraz zastosowanych w nich naturalnych odcieni odzwierciedla spokój otoczenia. Zaaranżowaliśmy przestrzeń wokół tak, aby poczuć maksymalną prywatność. 

Zobacz nasze domki nad morzem na instagramie

Początek pięknej przygody :)​

Wyjątkowe momenty dopiero przed nami. Zapisz się na newsletter i otrzymuj informację o ofertach specjalnych, nowościach i najciekawszych zmianach w naszych domkach 🙂