#MomentNaDłuższyPobyt

Marzysz o miejscu, w którym możesz zaszyć się na dłużej niż tylko na krótki urlop? Domki Momenty to idealne miejsce na pobyt długoterminowy. Są wyposażone tak aby niczego Ci nie zabrakło a pobliskie otoczenie jak dostęp do najpiękniejszej plaży w Polsce, okoliczne lasy i szlaki rowerowe nie pozwolą Ci się nudzić! Zadbaj o swój #MomentNaOdpoczynek

Zobacz nad czym u nas pracowano #MomentNaPracę

Chcesz pracować w otoczeniu pięknej przyrody, w ciszy i spokoju? Skontaktuj się z nami!

Poznaj nasze pakiety

Zatrzymaj się na dłuższy moment – korzystaj z dobrodziejstw naszej kameralnej strefy spa, czerp do woli z okolicznych aktywności. Zaszyj się na dłużej w komfortowym domku otoczonym lasem. Rabaty nie obowiązują w okresie wakacyjnym (od 1.07 do 31.08).

Moment na relaks

Odetchnij od zgiełku miasta i zaszyj się
w komfortowym domku w otoczeniu lasu. Usiądź przy kominku z kubkiem świeżo zmielonej kawy, delektuj się otaczającą Cię ciszą i spokojem!

Moment na odpoczynek

Zmień otoczenie i rozkoszuj się dłuższym urlopem nad morzem! Podziwiaj spektakularne zachody słońca, spaceruj sosnowym lasem, poczuj biały piasek pod stopami i korzystaj z wielu pobliskich atrakcji.

Poczuj się jak w domu

Zamieszkaj w jednym z 6 klimatycznych domków. W ciągu dnia korzystaj z dobrodziejstw naszej tężni solankowej i sauny, po południu spaceruj po lesie i białej plaży, a wieczorem rozsiądź się wygodnie z książką przy kominku. 

Specjalnie dla Ciebie

Zobacz, dlaczego pobyt na dłużej w Domkach Momentach, to sama przyjemność

Strefa SPA

Korzystaj ze wszystkich dobrodziejstw naszej kameralnej strefy SPA. Zregeneruj swój organizm podczas seansów w saunie oraz gorących kąpieli w drewnianej balii, ciesz się bogactwem inhalacji dróg oddechowych w naszej tężni solankowej.

Wi-Fi

Zadbaliśmy o to, by zapewnić Ci łącze internetowe. 

Inspirujące otoczenie

Spoglądasz za okno, widzisz rzeczkę i las. 

Przestronne wnętrze

Komfortowy domek o powierzchni 80m2 to wspaniała oaza, w której możesz się zaszyć na dłużej w otoczeniu piękna natury.

Komfort przez cały rok

Domki Momenty są piękne o każdej porze roku! Latem słońce i plaża, a zimą ciepły kocyk, wygodny fotel i kominek.

Customizacja domku

Na specjalne życzenie, przy wynajmie na dłuższy okres, możemy dostosować domek do Twoich preferencji!

Pozwól sobie na
moment odpocząć

Kiedy jesteś w środku widzisz las. Otacza Cię tylko cisza. W domku jest wszystko czego potrzebujesz. Czas płynie u nas wolniej, a każdy moment zdaje się być dokładnie tym, czego szukasz.

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl

Dziękujemy

Sprawdź swojego maila i potwierdź rejestrację

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, zgodnie z naszą Polityką prywatności.